Seiklustemaa

Tule avasta Seiklustemaa põnevaid trikke

Sünnipäevatuba Seiklustemaa on igale seiklusi ja adrenaliini armastavale peokülastajale. Selles skatepargist inspireeritud toas näitavad oma ägedaid trikke just need samad HURRAA tegelased ruladel ja tõukeratastel. Tule trikita koos nendega ja su pidu saab kindlasti palju naljakam.
Toast avaneb hea vaade kogu mängumaale ja melule, mis keskuses parasjagu käib, säilitades samaaegselt privaatsuse suurte klaasuste taga.

0+

Alates

0inimest

Mahutavus

0€ / 3h

E - N

0€ / 3h

R - P

Lisateenused

Kui soovid sünnipäevapeo pisut lihtsamaks enda jaoks muuta, siis pakume omalt poolt laste lemmikuid sõõrikuid, muffineid ning ahjusoojasid soolaseid ja magusaid pirukaid. Muidugi ei puudu ka kõigi lemmik pehmejäätis! Ja loomulikult saame lahendada ka teie joogivaliku mure. Kui sa ei viitsi ise peale pidu tuba korda teha, ära selle pärast muretse, pakume ka koristusteenust. Kõige sellega tutvu lähemalt lisateenuste all.
Broneeri sünnipäev

Toitlustus

Pakume sõõrikuid ja muffineid ning ahjusoojasid pirukaid koos koduse limonaadiga.

Lisateenused

Pakume lisaks teenuseid, mis tekitavad rõõmsaid emotsioone kõikidele sünnipäevalistele.

Sünnipäevatoas on 6 neljakandilist lauda, nende ümber toolid. Laudu saab iga peokorraldaja meelepäraselt paigutada. Sünnipäevatuba mahutab 20 külalist istuma, kuid üldine mahutavus umbes 30 inimest. Kui külalisi tuleb rohkem kui tuba ette näeb, tuleb peakorraldajal soetada kassast lisakäepaelad (5.- eur/tk)! Kõik käepaelad palume külalistel tagastada mängukeskusest lahkudes. Ja muidugi palume sellisel puhul arvestada, et kõik ei saa mugavalt süüa laua taga. Pisikestele sõpradele on oma tool! Toas on teie kasutuses privaatne kööginurk koos veekeetja, mikrolaineahju ning väiksema mõõdulise külmikuga. Lisaks on serveerimiseks olemas vajalikud nõud ja köögitarbed, sealhulgas suuremad ja väiksemad kausid, taldrikud ja vaagnad, kruusid ja klaasid. Muidugi ei puudu joogikannud ja kohvi valmistamiseks presskann. Kohv, tee ja piim on ilmselgelt meie poolt!

Võta meiega ühendust

Kas sul on küsimus, ettepanek või mõni soov? Kirjuta meile julgesti ning vastame Sulle esimesel võimalusel. Iga tagasiside on teretulnud ning püüame enda teenust pidevalt paremaks ja oma klientidele meelepärasemaks muuta.  
  • Serom OÜ
  • Äriregistri kood: 12099624
  • KMKR number: EE101833095
  • Aadress: Põhjakeskuse tee 9, Tõrremäe küla, Rakvere vald, Lääne-Virumaa, 44415