Meist

KUS?

Asume Põhjakeskuse tee 9, laste päralt on ligi 650 ruutmeetrit põnevat mängulusti ilmatu suure ronimislinnaku ja vingete batuutidega. Meil on oma suur parkla, mis on igati mõnus ja mugav asukoht kõikidele külastajatele.

MIS?

HURRAA Mängumaa on uus ja vinge mängukeskus, mis pakub aktiivset vaba aja veetmise võimalust nii suurtele kui väikestele. Lisaks on meil ka ägedad sünnipäevatoad, et üks korralik pidu teha!

KES?

Mängumaa on suunatud kõigile, kes vähegi tunnevad end lapsemeelsena, kuid alla 5 aastased lapsed on oodatud lustima koos vanema või saatjaga (vähemalt 16 aastane), seda eelkõige ohutuse eesmärgil.

Euroopa Maaelu arengukava toetuse abil on rahastatud Elamusspordikeskuse Hurraa Mänguma hoone rajamine. Elamusspordikeskuse Hurraa Mängumaa eesmärgiks on mitmekesistada maapiirkonna tegevusvõimalusi nii noorte, kui ka täiskasvanute seas.

Võta meiega ühendust

Kas sul on küsimus, ettepanek või mõni soov? Kirjuta meile julgesti ning vastame Sulle esimesel võimalusel. Iga tagasiside on teretulnud ning püüame enda teenust pidevalt paremaks ja oma klientidele meelepärasemaks muuta.  
  • Serom OÜ
  • Äriregistri kood: 12099624
  • KMKR number: EE101833095
  • Aadress: Põhjakeskuse tee 9, Tõrremäe küla, Rakvere vald, Lääne-Virumaa, 44415