Broneerimistingimused

Veebipoe www.hurraamangumaa.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Serom OÜ (registrikood 12099624), asukohaga Põhjakeskuse tee 9, Tõrremäe küla, Rakvere vald, Lääne-Viru maakond.

MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS, KAUBA- JA HINNAINFO

Müügitingimused kehtivad Veebipoes mängutubade broneeringute tegemisel ja lisateenuste valimisel.

Veebipoes pakutavate teenuste hinnad on märgitud teenuste juurde. Teave teenuse kohta (nt. tegevuse kestvus) on esitatud Veebipoes vahetult pakutavate teenuste juures.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Teenuse tellimiseks tuleb teha broneering läbi HURRAA Mängumaa koguleheküljel oleva broneerimissüsteemi ja lisada soovitud teenus ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangamaksed: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele, Pocopay
  • Visa/Mastercard kaardimaksed

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Serom OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Serom OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Peale ostu sooritamist saadetakse ostjale broneeringukinnitus sisestatud e-maili aadressile.

Kui broneeritud aega või lisategevust ei ole võimalik pakkuda, teavitatakse sellest ostjat ning tagastatakse tasutud raha esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

TAGANEMISÕIGUS

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul, kuid mitte hiljem kui 48 tundi enne broneeringu aega.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Lepingust taganemiseks või muutmiseks tuleb esitada taganemise avaldus kirjalikult e-postile info@hurraamangumaa.ee rohkem kui 48 tundi enne broneeringu tähtaega.

NB! Broneeringutasu summas 50 eurot ei tagastata.  Broneeritud aega on võimalik ümber tõsta maksimaalselt 1 (ühe) kalendiriaasta jooksul esialgsest kuupäevast. Renditasu ettemaks summas 50 eurot tagastatakse ainult mängukeskuse kinkekaartides.

Kui tellitud olid toidud, mis olid tühistamise hetkeks juba valmistamisel, siis nende puhul ei pruugita tervet summat tagastada.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning tagastada deposiit, kui teenuse hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla teenuse turuhinna.

OTSETURUSTUS JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood ei edasta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

VAIDLUSTE LAHENDAMINE

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja teel aadressile info@hurraamangumaa.ee või helistada telefonil: +372 552 7028.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Võta meiega ühendust

Kas sul on küsimus, ettepanek või mõni soov? Kirjuta meile julgesti ning vastame Sulle esimesel võimalusel. Iga tagasiside on teretulnud ning püüame enda teenust pidevalt paremaks ja oma klientidele meelepärasemaks muuta.  
  • Serom OÜ
  • Äriregistri kood: 12099624
  • KMKR number: EE101833095
  • Aadress: Põhjakeskuse tee 9, Tõrremäe küla, Rakvere vald, Lääne-Virumaa, 44415